Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Plzeň

Novinky

Přednáška o Barceloně v SeniorCentru Plzeň

3. 8. 2022 | Plzeň

Naše SeniorCentrum Plzeň poctil svojí návštěvou pan Greschl, který je zkušeným cestovatelem a již několikrát v zařízení vyprávěl o svých cestách do zahraničí. Tentokrát jsme se s ním vypravili do Barcelony a Andalusie.

Návštěva Meditační zahrady s klienty SeniorCentra Plzeň

8. 7. 2022 | Plzeň

Klienti SeniorCentra Plzeň vyrazili na výlet do Meditační zahrady. Ta se nachází v Plzni v Doudlevcích a je ideálním místem pro odpočinek i zamyšlení.

Hmatové deky a rukávníky pro klienty SeniorCentra Plzeň

22. 6. 2022 | Plzeň

Naše SeniorCentrum Plzeň obdrželo na vyzkoušení hmatové rukávníky a deky od paní Jany Kernové, která sama pomůcky vyrábí. Tyto rukávky a dečky jsou nejvíce vhodné pro osoby s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí.

Folklorní vystoupení v SeniorCentru Plzeň

20. 6. 2022 | Plzeň

Dne 09. 06. k nám do SeniorCentra Plzeň přijela španělská skupina Tuna de Derecho de Valencia, která zahrála typické písně španělské školy.

Nová terapeutická morčátka v SeniorCentru Plzeň

18. 6. 2022 | Plzeň

Nová morčátka jsou v SeniorCentru v Plzni již druhým měsícem. Daroval je pan učitel Brei, který učí na Benešově základní škole. Bobina, Cilka a Rozárka jsou klienty vítány doslova s otevřenou náručí.

Cvičení jógy v SeniorCentru Plzeň

17. 6. 2022 | Plzeň

Do našeho SeniorCentra Plzeň pravidelně dojíždí paní Lenka, která ovládá např. Hatna jógu, Jin jógu či Vinyasa jógu. Pod jejím vedením se klienti protáhnou a zrelaxují svá těla.

Nově otevřené kadeřnictví v SeniorCentru Plzeň

20. 5. 2022 | Plzeň

Nově otevřené kadeřnictví mohou naši klienti navštívit v 0. patře v SeniorCentru Plzeň. Kadeřnictví je kompletně vybaveno a klienti mají stejnou péči jako v kadeřnickém salónu.

Nová venkovní terasa v SeniorCentru Plzeň

20. 5. 2022 | Plzeň

Nově postavená terasa, která je součástí rekonstrukce zahrady a venkovních úprav v areálu SeniorCentra Plzeň, byla otevřena. Posezení u odpoledního kafíčka hned využilo velké množství klientů.

Nové číslo časopisu SeniorCentra Plzeň

14. 5. 2022 | Plzeň

Přinášíme první číslo Magazínu našeho SeniorCentra Plzeň v tomto roce. V něm se například dozvíte, jak jsme s klienty v rámci tzv. Gurmánských týdnů procestovali Maďarsko nebo jak nás navštívil známý umělec Vladimír Hron.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Hudební vystoupení Plzeňských bublinek

30. 4. 2022 | Plzeň

Dne 20. 4. jsme měli možnost přivítat v našem SeniorCentru v Plzni Bublinky z 50. Mateřské školy. Hned od začátku se klienti rozplývali nad jejich sladěnými kostýmy a když děti začaly zpívat, a dokonce i tancovat, byli klienti přímo nadšení.

Velikonoční přání od dětí z 23. MŠ a Benešovy ZŠ a MŠ SeniorCentru Plzeň

16. 4. 2022 | Plzeň

Krásné a voňavé perníčky upekly děti z 23. Mateřské školky společně s přáním veselých Velikonoc. Další krásná přáníčka s věnováním nám udělala také Benešova ZŠ a MŠ Plzeň.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

Klienti SeniorCentra Plzeň vyrazili na velikonoční trhy

14. 4. 2022 | Plzeň

Díky pomoci studentů prvního ročníku Církevní SŠ Plzeň se mohlo 16 klientů SeniorCentra Plzeň vypravit na velikonoční trhy, které jsou aktuálně na Náměstí Republiky.

1 2 17 18