SeneCura SeniorCentrum Plzeň

Dětská skupina Hangárek

V malebné lokalitě pod plzeňskou Papírnou u řeky Radbuzy (s dobrou dostupností i možností parkování) Vám v moderním prostředí našeho domova pro seniory SeneCura SeniorCentrum Plzeň nabízíme služby Dětské skupiny HANGÁREK.

Propojování generací

Našim chráněncům ve věku 2 – 6 let nabízíme individuální láskyplný přístup a kreativní vzdělávací program s mezigeneračním přesahem.  Hlavními cíli našeho nadstandardního projektu jsou jak kvalitní kompletní vývoj dítěte spojený se spoustou zábavy, tak i posílení soužití odlišných generací. HANGÁREK bude v rámci své činnosti také systematicky a inovativně vyučovat cizí jazyky, v praxi uplatňovat Montessori prvky, a ve spolupráci s našimi patrony bude pro děti celoročně realizovat program přesahující představy “klasických školek”. Na vycházkách do klidného okolí při řece Radbuze povedeme děti k lásce a úctě k přírodě a pohybu v ní, v areálu mají děti svou zahrádku, a variabilní kreativní prostor na hraní a poznávání.

A proč se jmenujeme právě HANGÁREK? Jde o symbol, kterému jsme přizpůsobili i název hlavního programu – Chystáme se vylétnout do světa!  Letadla vnímáme jako jeden z hlavních znaků moderní dynamické doby. Za relativně krátkou dobu nás přenesou do míst, kde zažijeme spoustu nových věcí – nasajeme jinou kulturu, naučíme se cizím jazykům, poznáme nové přátele a nové věci. HANGÁREK jako domov pro letadla je tak pro nás synonymem místa osobního rozvoje a získávání zkušeností a nových pohledů na svět. Důraz u nás klademe na inovativnost, a věříme, že svět není černobílý, naopak. Svět a život sám je mnohobarevný a má mnoho odstínů. Rádi bychom se pokusili naučit děti tuto skutečnost vnímat a radovat se z ní.

Zavolejte, napište, rádi se s Vámi u nás osobně setkáme.

Více na: www.hangarek.cz